| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header
Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich kadencja 2015-2019 Drukuj Email
wtorek, 05 września 2017 00:00

SOŁECTWO

SOŁTYS

RADA SOŁECKA

BEŁTNO

Tadeusz Wilk

1. Krystyna Janek

2. Danuta Misior

3. Jolanta Szybska

4. Jolanta Wietrak

BERKANOWO

Lech Lipka

1. Bartosz Kricki

2. Elżbieta Łęcka

3. Jan Mich

4. Dariusz Szczygieł

BIERZWNICA

Maria Siminiecka

1. Grzegorz Jalowski

2. Lidia Klaczyńska

3. Maria Matlak

4. Mieczysław Patyk

5. Jolanta Tews

6. Teresa Zgrzeblak

BYSTRZYNA

Maria Piątek

1. Irena Koczur

2. Wiesława Kozieł

3. Mariola Ogrodowska

4. Kacper Paprocki

CIESZENIEWO

Barbara Kolasińska

1. Marcin Giluk

2. Malwina Górska

3. Krystyna Misztal

4. Adrian Skwarek

CIESZYNO

Bożena Wieczorek

1. Dariusz Dudziński

2. Danuta Janasik

3. Maria Lemieszek

4. Jerzy Szczygielski

KLUCZKOWO

Adam Kępa

1. Wiesław Białous

2. Maciej Kocikowski

3. Marzena Sypniewska

4. Magdalena Szymurska

KROSINO

Otto Leske

1. Władysław Bieniek

2. Magdalena Goska

3. Marcin Orenczak

4. Urszula Żdżańska

LEKOWO

Adam Górski

1. Marcin Kępka

2. Monika Oręczak

3. Emilia Włodarczyk

4. Karol Włodarczyk

5. Ewa Wojtów

ŁĄKOWO

Ryszard Pawlonka

1. Józef Jachewicz

2. Czesława Kamińska-Szybska

3. Sławomir Ruda

4. Małgorzata Szoplik

5. Teresa Tabaczyńska

6. Barbara Wróblewska

NIEMIERZYNO

Iwona Piotrowicz

1. Zofia Jagiełło

2. Janina Komaniecka

3. Kazimiera Ogrodowska

4. Wiesław Wójcik

OPARZNO

Irena Błażejczyk

1. Wiesława Dębska

2. Anna Domańska

3. Józef Łukaszczuk

4. Waldemar Marczak

5. Agnieszka Tokarska

6. Mirosław Wasylew

ROGALINO

Władysław Lachiewicz

1. Zdzisław Czerniawko

2. Bożena Hamulak

3. Elżbieta Kalka

4. Małgorzata Kalka

RUSINOWO

Honorata Głuchowska

1. Magdalena Góra

2. Mariusz Góra

3. Aleksandra Kruszewska

4. Julita Lekan

5. Stanisław Rekusz

6. Teresa Świecak

7. Artur Witkowski

8. Sylwia Zdunek

SŁAWA

Jan Słoński

1. Stanisław Dołasiński

2. Edyta Kocikowska

3. Zdzisław Kozera

4. Kazimierz Kudliński

SMARDZKO

Ilona Baranowska

1. Tadeusz Łukasik

2. Hanna Michna

3. Grażyna Rosołowska

4. Kazimierz Zbitka

STARY PRZYBYSŁAW

Zbigniew Niedziałek

1. Florian Hyży

2. Martyna Kaczmarek

3. Tomasz Makowski

4. Kazimierz Olejniewicz

ŚWIDWINEK

Andrzej Żubert

1. Dawid Baranek

2. Grzegorz Baranek

3. Dariusz Godzieba

4. Paweł Paciorek