| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zakończył przyjmowanie środków higienicznych w ramach akcji Czysty Aniołek. Drukuj Email
wtorek, 17 czerwca 2014 13:06

 

Akcja, której organizatorem jest Stowarzyszenie Piękne Anioły ma na celu pomoc dzieciom
z najuboższych rodzin poprzez zbiórkę środków higienicznych. Od marca do czerwca mieszkańcy Gminy Świdwin i przedstawiciele lokalnych instytucji aktywnie wspierali inicjatywę, przynosząc najbardziej potrzebne artykuły do siedziby GOPS w Świdwinie, skąd trafią one do wytypowanych przez pracowników socjalnych rodzin. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim osobom
i instytucjom, zaangażowanym w zbiórkę, a w szczególności: Środowiskowemu Domowi Samopomocy Razem Łatwiej w Klępczewie, Publicznemu Przedszkolu nr 1 im. Kubusia Puchatka w Świdwinie, Zespołowi Szkół w Bierzwnicy, Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie, Szkole Podstawowej w Oparznie oraz Zespołowi Szkół im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie.

Akcja Czysty Aniołek