| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Święto Dobrych Rad Drukuj Email
wtorek, 17 czerwca 2014 13:14

 

13 czerwca obchodzone jest Święto Dobrych Rad. Z tej okazji Partnerstwo Lokalne Gminy Świdwin przygotowało spotkania doradcze dla mieszkańców Oparzna, Klępczewa, Krosina, Bierzwnicy oraz Lekowa.

 

Obchody Święta Dobrych Rad to kolejna inicjatywa Partnerstwa, w którego skład wchodzą: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdwinie, Zespół Szkół im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie, Szkoła Filialna w Oparznie, Zespół Szkół w Bierzwnicy, Stowarzyszenie Wsi Ząbrowo, Ochotnicza Straż Pożarna w Lekowie oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Razem Łatwiej w Klępczewie.
Piątkowa akcja była elementem kampanii społecznej Czas Na Rodzinę. Tym razem głównym tematem było szeroko rozumiane bezpieczeństwo. W spotkaniach doradczych z mieszkańcami Gminy Świdwin wzięli udział pracownicy GOPS w Świdwinie oraz zaproszeni goście. Podziękowania za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę kierujemy do Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie, Straży Gminnej oraz Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie.

2. Święto dobrych rad cz.1  2. Święto dobrych rad cz.2

2. Święto dobrych rad cz.3  2. Święto dobrych rad cz.4