| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Samochód dla strażnika gminnego Drukuj Email
środa, 23 września 2015 06:18

 

1

 

Strażnik gminny ma już służbowy samochód. Auto nie jest nowe. Udało się je pozyskać z przeznaczeniem na potrzeby straży gminnej dzięki współpracy gminy Świdwin z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie. Po wykonaniu niezbędnych napraw, zainstalowaniu „koguta” z napisem „Straż Gminna” oraz oznakowaniu zgodnie z obowiązującymi przepisami, niebieskim paskiem oraz niebiesko-żółtą szachownicą, Fiat Stilo jest gotowy do pracy. Służbowy pojazd będzie wykorzystywany w codziennej pracy prewencyjnej strażnika. Znacznie ułatwi mu pracę oraz współdziałanie z policją, a co najważniejsze - umożliwi szybszy przejazd w razie konieczności

2