| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Edukacji Narodowej w Lekowie pod znakiem jubileuszu Drukuj Email
poniedziałek, 19 października 2015 12:03

DEN 5

Dzień Edukacji Narodowej w Lekowie pod znakiem jubileuszu

 

13 października 2015 roku w Zespole Szkół w Lekowie obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość miała szczególny charakter, ponieważ w sierpniu bieżącego roku minęło 70 lat szkolnictwa podstawowego w Lekowie. Pośród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych z Wójtem Gminy Świdwin Kazimierzem Lechockim oraz Przewodniczącą Rady Gminy Świdwin Anną Olejniczak na czele, Ich zastępcy, lokalni radni, działacze samorządowi i społeczni, pracownicy Szkoły oraz rodzice. Szczególnie gorąco powitano emerytowanych nauczycieli, którzy swą postawą, zaangażowaniem i dokonaniami są dla nas wzorem i przykładem spełnienia zawodowego.

Władze Gminy Świdwin oraz społeczność Szkoły złożyły zasłużonym Dyrektorom i Nauczycielom podziękowania oraz listy gratulacyjne i kwiaty.

Panie Dyrektor Mira Kieruzel i Elżbieta Wachowiec pasowały najmłodsze dzieci na uczniów. Po ślubowaniu pierwszoklasistów złożono okolicznościowe życzenia dla nauczycieli i pracowników samorządowych Szkoły oraz wręczono nagrody Dyrektora Szkoły. Uroczystość zamykał program artystyczny, na który składały się występy taneczne i recytatorskie.