| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

NOWY KOMPUTER DLA ,,AMAZONEK’’ Drukuj Email
czwartek, 05 listopada 2015 09:34

NOWY KOMPUTER DLA ,,AMAZONEK’’

W dniu 03 listopada odbyło się uroczyste przekazanie nowego laptopa dla Świdwińskiego Stowarzyszenia ,,Amazonka” przez Wójtów czterech Gmin; Pana Marcina Książek Wójta Gminy Sławoborze , Pana Jerzego Anielskiego Wójta Gminy Brzeżno, Pana Sławomira Koruc zastępcy wójta Gminy Brzeżno, Pana Krzysztofa Majewskiego Wójta Gminy Rąbino i Pana Kazimierza Lechockiego Wójta Gminy Świdwin. Wójtowie w/w Gmin przekazali środki w ramach zadania publicznego pt,, Nasze Stowarzyszenie szansą na integracje” dzieli któremu udało się połączyć środki i zakupić sprzęt wysokiej klasy, który umożliwi promocję działań Stowarzyszenia oraz zwiększy zainteresowanie działaniami na rzecz dotkniętych chorobą przez inne grupy społeczne jak również poprawi i ułatwi warunki pracy biurowej.
Zarząd Stowarzyszenia ,,Amazonka” oraz członkinie są bardzo wdzięczne za przekazanie środków i serdecznie dziękują władzom samorządowym. Obecność życzliwych ludzi napawa Nas nadzieją i wiarą i powoduje ,że łatwiej znosimy trudy choroby.


Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka”
78-300 Świdwin ul.Kołobrzeska 43
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
kontakt:739 056 446

PB030104

PB030115

PB030121