| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

MINI FESTYN DLA DUŻYCH I MAŁYCH Drukuj Email
czwartek, 05 listopada 2015 10:29

DSC 0239

MINI FESTYN DLA DUŻYCH I MAŁYCH
W październiku, sołectwo Cieszeniewo zorganizowało „Mini festyn dla dużych i małych”. Impreza odbyła się przy pięknej pogodzie ,która sprzyjała naszym zawodnikom grającym dwugodzinny mecz piłki nożnej .Gra toczyła się o „Puchar Sołtysa”.
W rozgrywkach uczestniczyły cztery zespoły:
„Najmłodsi Cieszeniewo’’, „Średnia Grupa Cieszeniewo”, „Dorośli Cieszeniewo” oraz „Drużyna z Suchej” z gminy Połczyn-Zdrój. Zwycięstwo odniosła drużyna „Najmłodsi Cieszeniewo” i to oni otrzymali Puchar.
Podczas meczu trwała zabawa dla najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości. Malowanie twarzy, nauka tańca czy konkursy z nagrodami przysporzyły dzieciom wiele radości. Na zakończenie festynu wszyscy spędzili miło czas przy ognisku z kiełbaskami.

Sołtys Barbara Kolasińska