| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

W listopadzie w Świetlicy wiejskiej w Ząbrowie Drukuj Email
wtorek, 24 listopada 2015 08:53

świetlica Ząbrowo 1

W listopadzie w Świetlicy wiejskiej w Ząbrowie, odbyło się wiele spotkań Seniorów w ramach Rządowego Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Między innymi zorganizowane zostały warsztaty ,,decoupage,, zdobienia bombek na choinkę oraz kart świątecznych. Seniorzy przez dwa dni uczyli się jak można ze styropianowej kulki i papierowych serwetek zrobić niepowtarzalną bombkę. Mogli się także przekonać, że własnoręcznie zrobiona karta z Świątecznymi życzeniami daje więcej radości niż ta zakupiona w sklepie, wszyscy bardzo chętnie uczestniczyli w warsztatach i byli usatysfakcjonowani ze swoich prac.

Opiekun świetlicy w Ząbrowie

Kamińska Leokadia

Zabrowo 4

Zabrowo 3