| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2015 12:37

3

Dnia 26.11.2015 r. wystartowała Świdwińska Powiatowa Liga Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Organizatorem cyklu zawodów jest Uks Avatar Lekowo (Gmina Świdwin) we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie. Otwarcia turnieju inauguracyjnego dokonali zastępca Wójta Gimny Świdwin Pani Joanna Englisz-Myszka oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Świdwinie Pan Bogdan Kaczmarczyk. W pierwszym turnieju, który odbył się na Gminnej Hali Sportowej w Lekowie brały udział: Gimnazjum Redło (Maciej Szwed), Gimnazjum Bierzwnica (Jacek Gałas), Gimnazjum Brzeżno (Marcin Wrzesiński) oraz Gimnazjum Lekowo reprezentowane przez Uks Avatar Lekowo (Krzysztof Gancarz). Żaden zespół nie zdobył kompletu punktów, co świadczy o wyrównanym poziomie wszystkich drużyn. Klasyfikacja końcowa:

1.Gimnazjum Brzeżno,
2.Gimnazjum Bierzwnica,
3.Gimnazjum Lekowo,
4. Gimnazjum Redło.

Kolejny turniej odbędzie się dopiero w 2016 r. a informacje o terminie i miejscu zawodów (w stosownym czasie), otrzymają dyrektorzy wszystkich szkół gimnazjalnych.

Napisał: Krzysztof Gancarz, Uks Avatar Lekowo.