| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Listopad w świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
wtorek, 01 grudnia 2015 13:23

krosino listopad 4

W listopadzie, w świetlicy wiejskiej w Krosinie, wykonywane były prace na Powiatowy Konkurs pt. „Idą Święta”. Dzieci i młodzież szkolna z Krosina biorą udział w tym konkursie od kilku lat, wygrywając różne nagrody. Konkurs ten jest okazją do pokazania swoich pomysłów na ozdoby i dekoracje świąteczne. Dodatkowo, w trakcie zajęć plastycznych, wykonywaliśmy dekoracje bożonarodzeniowe, które w Grudniu ozdobią wnętrze świetlicy.

27 listopada odbyła się dyskoteka Andrzejkowa dla dzieci i młodzieży szkolnej. Chętni brali udział we wróżbach andrzejkowych: przekłuwanie serca z imionami dziewczyn i chłopców, losowanie zawodów, układania butów. Oprócz tradycyjnych wróżb, dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych przy muzyce. Wspólnie przygotowany poczęstunek umilił ten andrzejkowy wieczór.

Danuta Leske

Opiekun świetlicy w Krosinie