| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Andrzejki w Lekowie Drukuj Email
wtorek, 08 grudnia 2015 10:58

andrzejki 8

W ostatnim tygodniu listopada w Zespole Szkół w Lekowie odbyły się dwie dyskoteki andrzejkowe: 26 listopada dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, a 27 listopada dla uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej. Obydwie imprezy zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunami. Podczas dyskoteki , oprócz zabawy przy skocznej muzyce, uczniowie mogli wziąć udział w tradycyjnych wróżbach, takich jak przekłuwanie serca z imionami dziewcząt i chłopców, przestawianie butów czy losowanie zawodów, które będzie się wykonywało w przyszłości. Zabawa była bardzo udana i uczniowie z niecierpliwością już czekają na dyskotekę karnawałową.

Róża Tabaszewska