| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Fotograf z wizytą w naszym przedszkolu Drukuj Email
wtorek, 08 grudnia 2015 11:57

SAM 5344

Podopieczni oddziału przedszkolnego Zespołu Szkół w Lekowie w listopadzie mieli okazję zatrzymać czas na zdjęciach dzięki wizycie Pana fotografa. Tego dnia każdy z naszych przedszkolaków miał okazję być modelem lub modelka i zapoznać sie z nowym doświadczeniem bycia przed obiektywem profesjonalnego fotografa kiedy to nasza sala przekształciła się w studio fotograficzne. Dzieci miały możliwość przeprowadzenia wywiadu z Panem Fotografem oraz obejrzenia profesjonalnego sprzętu do robienia sesji zdjęciowej. Każdy naszych z przedszkolaków miał zrobione swoje piękne zdjęcie portretowe a na koniec zostało wykonane zdjęcie grupowe, gdzie radości i uśmiechów na twarzach dzieci nie było końca.

Tekst i fot. Anna Łaput