| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

SPORT NAS ŁĄCZY JAK KLEJ BO GRAMY FAIR PLAY Drukuj Email
wtorek, 08 grudnia 2015 12:25

SPORT NAS ŁĄCZY JAK KLEJ BO GRAMY FAIR PLAY 4

Przy współpracy nauczycieli wychowania fizycznego ZS w Bierzwnicy oraz ZS z Lekowa, zorganizowano towarzyski mecz piłki ręcznej dla początkujących szczypiornistek klas IV i V szkół podstawowych, połączony z krótkim treningiem.

Spotkanie dzieci z obu szkół miało na celu przygotować do turnieju piłki ręcznej, który odbędzie się już 21 listopada na hali sportowej w Lekowie. Przy okazji uczennice mogły zmierzyć się ze stresem oraz emocjami, które towarzyszą rywalizacjom sportowym. Atmosfera tego spotkania była bardzo wesoła i przyjemna dla wszystkich uczestników. Uczennice obu szkół w wolnych chwilach wymieniały się doświadczeniami, ćwiczyły techniki rzutu, ataku ,obrony.

Tego dnia swoje zdolności prezentowali nam również chłopcy, grając w piłkę nożną. Uczniowie dopingujących starszych klas z podziwem spoglądali na umiejętności młodszych kolegów. Mamy nadzieję, iż w przyszłości będziemy mieli okazję obserwować mistrzów dryblingu na arenie międzynarodowej.

Bardzo cieszymy się, że wzrasta zainteresowanie uczniów aktywnością fizyczną . Dziś, wynik nie był ważny- ważna była dobra zabawa w duchu zasady fair play.

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych rodziców, uczniów oraz zainteresowanych na Turniej już w tę sobotę o godz. 9.30.

Marta Kępa