| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Sukces ucznia z Zespołu Szkół w Bierzwnicy. Drukuj Email
wtorek, 15 grudnia 2015 08:15

20151214

Sukces ucznia z Zespołu Szkół w Bierzwnicy.

30 listopada 2015r. zostały ogłoszone wyniki rejonowego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Uczeń klasy VI Karol Kozubowski zdobył 28 punktów na 30 możliwych do zdobycia i tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 15 lutego 2016r. w Koszalinie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasz uczeń zajął 16 miejsce na 892 uczestników. Warte podkreślenia jest również to, że wśród 82 uczniów biorących udział w kolejnym etapie Karol jest jednym z dwojga uczestników reprezentujących powiat świdwiński (drugi uczestnik z Połczyna Zdroju). Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w etapie wojewódzkim!

Tekst: Małgorzata Słowik