| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zapraszamy do konsultacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 - 2020 Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2015 13:12

herb maly

Zapraszamy do konsultacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 - 2020

Drodzy Mieszkańcy,

LGD -"Powiatu Świdwińskiego" opracowała nową Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2014 - 2020. Dzięki spotkaniom z Państwem podczas konsultacji oraz wypełnionym ankietom (za co bardzo dziękujemy), LGD zebrało informacje na temat najważniejszych Państwa zdaniem pomysłów na dalszy rozwój regionu w ramach PROW. W LSR ujęto cele , które przyczynią się do realizacji Państwa potrzeb.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z projektem strategii.

Wszelkie komentarze lub uwagi prosimy kierować do biura LGD na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 27.12.2015 do godziny 18:00