| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

POMÓŻ KAROLINCE POKONAĆ BIAŁACZKĘ. Drukuj Email
czwartek, 11 lutego 2016 08:29

POMÓŻ KAROLINCE POKONAĆ BIAŁACZKĘ.

mat1

 Każdy może pomóc Karolince chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną... Dziewczynka mieszka ok. 10km od Świdwina, nie miała jeszcze dwóch latek kiedy stwierdzono u niej chorobę. W czwartek - 24.09.2015r. wraz z rodzicami zaczęła walkę o życie. Karolinka wymaga intensywnego leczenia farmakologicznego, a planowany czas leczenia to minimum 24 miesiące. Czas bardzo ciężki dla dziewczynki i jej rodziców, ciągłe dojazdy do szpitala, oczekiwanie na kolejne badania, chemioterapia. Bardzo potrzebne środki na podstawowe środki medyczne i higieniczne, a także dalsze leczenie. Prosimy POMÓŻCIE!

mat2