| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Choinkowe podarunki Drukuj Email
wtorek, 12 stycznia 2016 10:02

20151218 114612 resized

Choinkowe podarunki

Fundacja Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, która od 12tu lat działa na terenie powiatów świdwińskiego i drawskiego, działając na rzecz wyrównywania szans dzieci pochodzących z terenów wiejskich, po raz czwarty zorganizowała kolejną zbiórkę świątecznych prezentów przeprowadzoną przez Komitet Rodzicielski ze Szkoły Brytyjskiej w Warszawie (Parent&Teacher Association from the British School in Warsaw). Pomysłodawcy - uczniowie, rodzice i nauczyciele postawili sobie za cel spełnić marzenie o najwspanialszym prezencie dla 200 podopiecznych Fundacji FCSR z Filialnej Szkoły Podstawowej w Oparznie, oddziału "O" z Zespołu Szkół w Bierzwnicy, Szkoły Podstawowej w Toporzyku, oddziału "O" w Zespole Szkół w Nowym Worowie oraz dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Nielepie. Poniżej link do relacji z tego wspaniałego wydarzenia o wdzięcznej nazwie: "Christmas Giving Tree" (Choinkowe podarunki): https://www.youtube.com/watch?v=59GQ70asr1Q&feature=youtu.be

Małgorzata Ciućka

Dyrektor Operacyjny Fundacji FCSR