| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Sołectwo Krosino zdobywcą Pucharu Wójta Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 10:08

sołectwo Krosino

17 stycznia Gminna Hala Sportowa w Lekowie gościła reprezentacje 7 sołectw oraz drużynę Oldbojów Gminy Świdwin, które przystąpiły do zmagań w ramach Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świdwin. W 28 meczach po 10 minut, uczestniczyły zespoły z Bierzwnicy, Smardzka, Lekowa, Krosina, Klępczewa, Bełtna, Przybysławia oraz Oldboje. Po 6 godzinach sportowych zmagań zwycięzcą turnieju został zespół sołectwa Krosino, który odebrał puchar z rąk Wójta Gminy Świdwin Kazimierza Lechockiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Korneliusz Bialik z Krosina, królem strzelców Michał Adamczyk z Bierzwnicy (9 bramek) a najlepszym bramkarzem Robert Rozmus z zespołu Oldboje Gmina Świdwin. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz torby sportowe. Wszystkim zespołom dyplomy, a najlepszej czwórce puchary i piłki wręczyli Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki oraz Radni Gminy Świdwin Piotr Sieradzki i Marcin Serafin. Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania: Mariuszowi Krickiemu, Bogdanowi Tomickiemu za oprawę sędziowską, Lucynie Gasztold za opiekę medyczną, Marcinowi Serafin za prowadzenie konferansjerki i sekretariatu turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Krosino - 17 pkt

2 miejsce Lekowo – 13 pkt

3 miejsce Cieszyno (Klępczewo) – 13 pkt

4 miejsce Oldboje Gmina Świdwin – 11 pkt

5 miejsce Bierzwnica – 10 pkt

6 miejsce Przybysław – 8 pkt

7 miejsce Smardzko – 7 pkt

8 miejsce Bełtno – 0 pkt

najlepszy bramkarz

najlepszy bramkarz

 

najlepszy zawodnik

najlepszy zawodnik