| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

W styczniu w świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
wtorek, 26 stycznia 2016 12:22

krosino styczeń 3

W styczniu w świetlicy wiejskiej w Krosinie, dominowała tematyka zimowa. Dzieci robiły bałwanki, pingwiny i pejzaże zimowe, które później ozdobiły wnętrze świetlicy. 15 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci, wraz panią świetlicową, przygotowały słodki poczęstunek, po którym wspólnie bawiły się przy muzyce. Zabawa była bardzo udana. Dzieci chętnie uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych.

W styczniu, oprócz karnawału, możemy również obchodzić „Dzień Babci i Dziadka”. Z tej okazji dzieci wykonywały laurki, które potem wręczały swoim babciom i dziadkom. Święto te jest wyjątkowe, z uwagi na to, iż wnuczęta mogą podziękować swoim dziadkom za opiekę i troskę.

Danuta Leske