| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Warsztaty ze stylizacji i wizażu w Lekowie Drukuj Email
czwartek, 28 stycznia 2016 11:12

WP 20160126 012

We wtorek, 26 stycznia br., w świetlicy w Lekowie, odbyły się warsztaty z dziedziny wizażu i stylizacji dla Seniorów. Panie dowiedziały się wszystkiego o prawidłowej pielęgnacji cery oraz o tym jak dobrać odpowiednie kosmetyki, w zależności od rodzaju skóry. Mogły również uzyskać praktyczne porady jak się modnie, a przy tym stosownie do wieku, ubrać. Odkryły proporcje sylwetki i jej najlepsze strony, aby w codziennym życiu świadomie, z radością sięgać do swojej szafy i tworzyć jak najlepszą stylizację w dostępny sposób. Przecież w każdym wieku można pięknie wyglądać i czuć się atrakcyjnym.

Ewa Wojtów