| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Powiatowy turniej piłki nożnej Drukuj Email
piątek, 12 lutego 2016 12:35

turniej7

Udany początek ferii zimowych 2016. SOBOTA 30.01.2016 r. Piłkarze Avatara zwyciężyli w POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ kat. " trampkarz " (r. 2001-2003). Skład AVATARA : Kacper Chowaniec kpt, Kacper Włodarczyk br, Filip Gontarczuk br, Mateusz Kubiś, Paweł Górski, Kuba Szczurko, Łukasz Jankowski, Przemek Wiśniewski, Mateusz Kozłowski, Marcin Jankowski, trener Krzysztof Gancarz. Zwycięstwo cenne, bez straty punktu w całym turnieju (5 meczów - 5 zwycięstw). Klasyfikacja końcowa:

1) UKS AVATAR LEKOWO

2) AP Technik 1 Świdwin

3) Wicher Rąbino

4) AP Technik 2 Świdwin

5) Olimpia Brzeżno

6) Redłovia Redło

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Paweł Górski (Uks Avatar)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Ania Jureczko (Olimpia)

NAJLEPSZY STRZELEC - Filip Kurlapski (AP Technik).

Nagrody wręczali Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki oraz Prezes Uks Avatar Lekowo Pani Agata Gontarczuk. Organizatorem turnieju były: Gmina Świdwin, Starostwo Powiatowe w Świdwinie, Uks Avatar Lekowo. Nagrody rzeczowe dla wszystkich zespołów oraz indywidualne ufundowała FOUNDATION FOR CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Trener Uks Avatar Krzysztof Gancarz.