| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Powiatowy turniej piłki nożnej kat. Orlik Drukuj Email
piątek, 12 lutego 2016 12:48

DSC01387

NIEDZIELA 07.02.2016r. Tydzień po starszych kolegach, młodzi piłkarze Avatara zagrali w POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ kat. Orlik (rocz.2005/2006), którego byliśmy organizatorem. W ostatniej chwili z turnieju wycofał się zespół Uks Rega Bierzwnica, który zastąpił AP Technik II Świdwin.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1. AP Technik I Świdwin          

2. AP Technik II Świdwin        

3. UKS AVATAR LEKOWO    

4.Olimpia Brzeżno

5.Pomorzanin Sławoborze

6.Wicher Rąbino

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Kacper Panasz (Uks Avatar)

NAJLEPSZY STRZELEC - Konrad Romanowski (AP Technik)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Bartosz Gryczka (Wicher Rąbino)

Puchary i nagrody wręczali Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki oraz Prezes Uks Avatar Lekowo Pani Agata Gontarczuk. Organizatorem był Uks Avatar, Gmina Świdwin oraz Starostwo Powiatowe w Świdwinie. Nagrody rzeczowe dla drużyn (piłki) oraz indywidualne dla zawodników (torby sportowe) ufundowała FOUNDATION FOR CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY.

Graliśmy w składzie : Mariusz Kubiś kpt., Dominik Świątczak br., Jakub Lemieszek, Kamil Skwarek, Patryk Gil, Kacper Panasz, Krystian Jakubaszko, Piotr Joński, Igor Szwedun, Tomek Włodarczyk, Karol Junak, Paweł Joński.

Trener Uks Avatar Krzysztof Gancarz.