| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr żyją nam Babcia, Dziadek 100 lat! Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 09:42

WP 20160121 011

Te piękne życzenia, zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły, wyśpiewały, wyrecytowały i wytańczyły dzieci z klas 0 - III w dniu 21 stycznia 2016r.Uroczystość zaszczycili swoją obecnością licznie przybyli Babcie i Dziadkowie oraz Wójt Gminy Świdwin p. Kazimierz Lechocki. Przy muzyce i słodkim poczęstunku Babcie i Dziadkowie spędzili miło czas ze swoimi wnuczętami. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były wychowawczynie klas: p. Aleksandra Graczyk, p. Urszula Kamińska, p. Bogusława Patyk i p. Wiesława Poślednik. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku.

Urszula Kamińska