| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

KSIĄŻECZKA DLA DZIECKA Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 10:17

2

Ten gest znaczy wiele – nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Dzieciowisko” w Świdwinie. W oddziale przedszkolnym oraz klasach I-III Zespołu Szkół w Lekowie przez cały grudzień realizowana była akcja "Książeczka dla dziecka”. Koordynatorem tej akcji była p. Anna Łaput. Uczniowie szkoły licznie przynosili książki, które w pierwszych tygodniach nowego roku zostały przekazane p.Annie Santkiewicz Dyrektor Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Dzieciowisko” w Świdwinie. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a hojność uczniów i rodziców przekroczyła nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję „Książeczka dla dziecka”. Możemy być dumni: wpłynęliśmy na rozwój zainteresowań czytelniczych dzieci oraz wywołaliśmy uśmiech na ich twarzach.

Anna Łaput