| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

FERIE ZIMOWE W KINIE Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 10:22

SAM 6035

Ferie zimowe to dla wszystkich dzieci czas zabawy i odpoczynku. Wychowawczynie z Zespołu Szkół w Lekowie postanowiły urozmaicić podopiecznym ten czas i zorganizowały wyjazd do kina. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy II SP dnia 8 lutego odwiedziły kino „Goplana” w Połczynie Zdroju, aby obejrzeć kontynuację świetnie przyjętej w całej Europie ekranizacji bestsellerowej powieści dla dzieci i młodzieży – „Bella i Sebastian 2”. Film ukazywał historię niezwykłej przyjaźni chłopca i psa, która jest pełna emocjonujących przygód i wzruszających odkryć. Dzieci z wielką uwagą śledziły losy bohaterów. Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Wycieczka z pewnością wzbogaciła uczniów o nowe, ciekawe doświadczenia.

Anna Łaput