| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Atrakcje feryjne w świetlicy w Smardzku Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 11:03

zabawa Walentynkowa

Pomimo iż zimowa aura nie przyniosła śniegu na ferie to i tak dzieci ze świetlicy w Smardzku miały możliwość spędzenia swojego wolnego czasu w ciekawy i atrakcyjny sposób .W pierwszym tygodniu, oprócz zajęć kulinarnych, plastycznych i muzycznych, w sobotę 6 lutego zorganizowany został wyjazd na lodowisko do Gościna .W drugim tygodniu, w poniedziałek 08 lutego, dzieci ze świetlicy wraz z opiekunem wybrały się do Świdwińskiego Ośrodka Kultury na przedstawienia pt ,,O Ignasiu, który nie chciał się uczyć”. Z kolei w czwartek 11 lutego miały możliwość obejrzenia spektaklu pt. ,,Chatka zajączka” w Klubie Garnizonowym na Osiedlu. W tym samym dniu w świetlicy odbyła się impreza Walentynkowa z konkursami i tańcami .W ostatni dzień ferii odbyła się zabawa w plenerze „poszukiwanie skarbów”, a po niej, dzięki pomocy pani Sołtys i pana Radnego, dzieci mogły upiec kiełbaskę i ogrzać się przy ognisku .

Opiekun świetlicy

Aneta Kowhan