| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Kolejne dary z gminy Sanitz! Drukuj Email
wtorek, 16 lutego 2016 09:55

2

W piątek, 12 lutego br., do gminy Świdwin trafił po raz kolejny transport sprzętu rehabilitacyjnego. Dary przywieźli przedstawiciele partnerskiej gminy Sanitz z Panem Burmistrzem Joachimem Hünecke na czele. Sprzęt dostarczono specjalnie oznakowanym samochodem dostawczym z napisem partnerstwo gmin Świdwin i Sanitz – transport darowizny. Tak jak poprzednio - dary trafiły do Środowiskowego Domu Samopomocy w Klępczewie. Przekazany sprzęt to głównie łóżka rehabilitacyjne i wózki inwalidzkie, z których będą mogły korzystać osoby potrzebujące. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom gminy Sanitz i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, przekazanie i dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego do gminy Świdwin. Wyrażamy wdzięczność za bezinteresowną pomoc, życzliwość i okazane wsparcie.

Emilia W.