| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Nagrody dla uczniów Zespołu Szkół w Bierzwnicy Drukuj Email
piątek, 04 marca 2016 13:03

20160303 085657

W czwartek, 03.03.2016r., do Zespołu Szkół w Bierzwnicy przybyli goście, którzy nagrodzili naszych uczniów za udział w konkursach.

Jako pierwsi głos zabrali dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie Zdroju pan Bogusław Ogorzałek oraz nauczyciel przedmiotu architektura krajobrazu pan Rafał Wołoch. Za zajęcie II miejsca w „Międzyszkolnym Dniu Zawodowca” nagrodzili oni uczniów: Sylwię Płuciennik, Aleksandrę Kuchcińską, Martę Brzezińską, Sebastiana Płuciennika oraz Adama Budyńczuka. Dodatkową nagrodą dla uczniów będą warsztaty florystyczne, które zostaną przeprowadzone 15.03.2016r. w naszej szkole.

„Zapobiegajmy pożarom” to kolejny konkurs, w którym nasi uczniowie odnieśli bardzo duży sukces, gdyż wykonane przez nich prace zostały bardzo wysoko ocenione zarówno na szczeblu gminy, jak i powiatu. Nagrody wręczył Komendant Gminny OSP pan Sławomir Buniak, a otrzymali je:

Kacper Bujak                     klasa I SP                           I miejsce w gminie i powiecie

Zuzanna Szewczak           klasa I SP                            II miejsce w gminie, III w powiecie

Sandra Czaińskaklasa II SP                          III miejsce w gminie, II w powiecie

Alicja Stepniak                  klasa IV                              I miejsce w gminie

               Pani Małgorzata Słowik, nauczycielka języka polskiego, wyróżniła ucznia klasy VI SP Karola Kozubowskiego, który został finalistą Konkursu Języka Polskiego na szczeblu wojewódzkim. Organizatorem konkursu jest Kuratorium Oświaty w Szczecinie.     

               Ponadto pogratulowano uczniom za osiągnięcia w konkursach wiedzy, plastycznych, muzycznych i sportowych.

               Wszystkim naszym uczniom życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Marta Beata Jalowska