| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkania z okazji Dnia Kobiet Drukuj Email
wtorek, 22 marca 2016 09:36

Dzień Kobiet

Dnia 7.03.2016 chór,, Cantata'' ze Smardzka podczas zajęć zorganizował w świetlicy Dzień Kobiet. Każda z pań przyniosła ze sobą coś na stół. Było i na słodko i na słono. Oczywiście przy śpiewach nie zabrakło także i tańców. Natomiast członkinie Stowarzyszenia Smardzko ,,Razem '' i Rady Sołeckiej w piątek 11.03.2016 przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku uczciły Dzień Kobiet. Męska część Stowarzyszenia na czele z panem Wójtem wręczyła Paniom czerwoną różę i złożyła życzenia. Pan Wójt z panem Radnym złożyli również osobiste życzenia dla pani Sołtys z okazji Dnia Sołtysa, który przypadł w tymże dniu. Takie spotkanie było okazją nie tylko do złożenia serdecznych życzeń, ale również do rozmów o ważnych sprawach i codziennych problemach.

Świetlica Smardzko