| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

DZIEŃ KOBIET W LEKOWIE Drukuj Email
wtorek, 22 marca 2016 09:45

SAM 6251

We wtorek 8 marca dziewczynki z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Lekowie poczuły się naprawdę wyjątkowo, bowiem w tym dniu chłopcy okazali się prawdziwymi dżentelmenami. Zadbali o to, aby każda młoda dama była tego dnia radosna i szczęśliwa, a wszystko to za sprawą Dnia Kobiet. Chłopcy od samego rana stanęli na wysokości zadania pomagając dziewczynkom w codziennych czynnościach, ustępując im miejsca i wręczając po tanecznych zabawach słodkie upominki oraz tulipany.

Mile zaskoczonym dziewczynkom nie udało się ukryć rumieńców, które pojawiły się na tych twarzyczkach - takie małe kobietki, a już ktoś na nie zwraca uwagę. Dzień ten z pewnością pozostanie w ich pamięci na długi czas.

Tekst i zdjęcia: Anna Łaput