| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wiosenne kwiaty w Przedszkolu Drukuj Email
wtorek, 22 marca 2016 10:06

SAM 6314

W piątek 11.03.2015r. przedszkolaki z oddziału przedszkolnego Zespołu Szkół w Lekowie podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania, a mianowicie z pomocą nauczycielek wysiały i posadziły wiosenne kwiaty w sali przedszkolnej. Dzięki tym zajęciom każde dziecko miało swój wkład w upiększanie kącika przyrody. Dzieci dowiedziały się także, że należy dbać o estetykę najbliższego otoczenia oraz poznały nazwy wiosennych kwiatów: bratek, stokrotka, dalia, pierwiosnek, kalla. Teraz mali ogrodnicy codziennie będą obserwować i pielęgnować efekty swojej pracy. Była to wspaniała lekcja przyrody. Dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie i dostarczenie mnóstwa sadzonek i nasion kwiatów.

Tekst i zdjęcia: A. Łaput