| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Marzec w świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
środa, 23 marca 2016 08:47

marzec krosino 6

W marcu na świetlicy wiejskiej w Krosinie dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych o tematyce wiosennej, mimo iż za oknami tej pory roku jeszcze nie widać. Dzieci wykonały rysunki przedstawiające Panią Wiosnę, robiły kwiaty z bibuły, kartki z okazji Dnia Kobiet. Drugim motywem prac plastycznych były Święta Wielkanocne, z okazji których dzieci wykonały kartki świąteczne, koszyczki z bibuły, pisanki z wydmuszek, baranki z tektury. Najwięcej wysiłku wymagało tworzenie Palmy Wielkanocnej z bukszpanu, która mierzyła 4 metry. Tradycyjnie, ozdobiła ona wnętrze kościoła w okresie przedświątecznym. Wszystkie zajęcia plastyczne zostały przeprowadzone po to, by kultywować tradycję Świąt Wielkanocnych.

Dzieci, młodzież oraz opiekunka świetlicy wiejskiej w Krosinie życzą wszystkim mieszkańcom gminy Świdwin oraz pracownikom Urzędu Gminy Świdwin zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.