| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Imprezy w świetlicy w Cieszeniewie Drukuj Email
piątek, 01 kwietnia 2016 12:59

20160204 171235

W świetlicy w Cieszeniewie odbywają się cykliczne imprezy dla społeczności lokalnej.

Począwszy od Dnia Babci, zajęć podczas ferii zimowych ,Walentynek, Turnieju Tenisa Stołowego oraz Dnia Kobiet - trzy miesiące upłynęły pod znakiem zabaw ,konkursów i miłego spędzenia czasu we wspólnym gronie.

Świetlica organizuje cykliczne warsztaty plastyczne dla milusińskich, opiekun świetlicy Anna Łakomiec przygotowywała prace wykonane różną techniką. Zarówno dorośli, jak i dzieci uczestniczyli w zajęciach kulinarnych. Dużym powodzeniem cieszył się Bal kostiumowy, podczas którego każdy milusiński uczestniczył w konkursach i rebusach przygotowanych przez Fundację FCSR.

Sołtys Barbara Kolasińska