| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO Drukuj Email
środa, 06 kwietnia 2016 09:51

0006

SOBOTA 02.04.2016r. Turniej inaugurujący rundę wiosenną za nami. Piłkarze AVATARA zdobyli 12pkt., odnieśli cztery zwycięstwa i doznali trzech porażek. Ze strony trenera same pochwały. Był to turniej z tych, kiedy "gra była lepsza niż uzyskane wyniki". Gra młodych piłkarzy zasługuje na uznanie. Zespół zagrał doskonały turniej, na wysokim poziomie sportowym z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Kibicom dostarczył wielu wspaniałych przeżyć. Tak emocjonalnie kibicującej Pani Agata Gontarczuk (prezesa klubu) dawno nie widziałem (od trzech lat nie opuściła żadnego turnieju, jest z zespołem i trenerem zawsze
i wszędzie, na dobre i na złe). Chłopcy i dziewczęta, bardzo dziękuję za dzisiejszy turniej. Jestem bardzo dumny z Waszej postawy tak samo jak wszyscy wierni kibice naszego klubu.
W dzisiejszych zmaganiach zadebiutowało troje nowych zawodników, Czarek Leśniewski
i dwie dziewczyny - Klaudia Leśniewska oraz Dagmara Adamczyk.

Trener UKS AVATAR LEKOWO: Krzysztof Gancarz.