| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Lokalna Grupa Działania Powiatu Świdwińskiego Drukuj Email
środa, 06 kwietnia 2016 10:06

Bezpłatne spotkanie odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2016r. o godz. 1300 w sali posiedzeń Starostwa przy ul. Mieszka I w Świdwinie.

Sprawy bankowe, a konkretnie KREDYTY to temat, z którym większość z nas zetknęła się już w swoim życiu. Mało kto nie miał lub nie ma do czynienia z takim produktem bankowym. Wielu z nas stoi dziś przed potrzebą wzięcia kredytu. Wiąże się to z koniecznością skorzystania z usług różnych instytucji finansowych. W każdej możliwej sytuacji banki jak i pośrednicy kredytowi zastawiają na nas swoje sieci, żeby móc nam zaoferować swoje produkty. Stosują wszystkie możliwe sposoby i środki, prześcigając się w propozycjach i pomysłach.. My natomiast często ulegamy tym pokusom zbyt łatwo. Nie zawsze robimy to w pełni świadomie i mądrze. Często wynika to z naszych problemów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia w kontaktach z bankami oraz z chęci realizacji planów i marzeń, często wykraczających poza nasze możliwości finansowe.
W konsekwencji kredyt zamiast nam pomóc często staje się naszą zmorą.
Jak w tym wszystkim się nie pogubić? Jak w sposób mądry i odpowiedzialny skorzystać z kredytu? Jak zminimalizować ryzyko jego wzięcia?
To tylko nieliczne pytania, na które będziemy starać się znaleźć odpowiedź. Każdy kto zechce skorzystać z zaproszenia będzie mógł czynnie uczestniczyć w spotkaniu poprzez zadawanie pytań czy dzielenie się swoimi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że taka forma pozwoli nam bardziej zrozumieć i przyswoić tematy związane z KREDYTEM.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Dodatkowe informacje pod nr tel. 94-365-00-88

porozmawiajmy o kredytach