| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Międzynarodowy Dzień Ziemi Drukuj Email
wtorek, 26 kwietnia 2016 11:26

SAM 6631

Dnia 22.04.2016r. w naszym przedszkolu obchodzony był Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z okazji tak ważnego święta w grupach przedszkolnych przeprowadzono tematy kompleksowe nawiązujące do ekologii i ochrony środowiska. Obchody z okazji Dnia Ziemi rozpoczęliśmy od obejrzenia prezentacji multimedialnej pt: „W jaki sposób możemy chronić naszą planetę”. Przedszkolaki brały również udział w zabawach ruchowych z chustą animacyjną oraz wykonały pracę plastyczną pt. „ Drzewo życia”. Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzimy raz w roku ale dzieci obiecały, że będą dbać o naszą planetę przez cały rok. Mamy nadzieję, że będą wytrwałe w swoim postanowieniu.

Tekst i zdjęcia: A. Łaput