| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Kwiecień na świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
czwartek, 05 maja 2016 18:51

kwiecien w krosinie 3

W kwietniu, na świetlicy wiejskiej w Krosinie, dzieci wykonywały prace plastyczne o tematyce wiosennej, np. origami, kwiaty z bibuły, rysowały sylwetki ptaków wiosennych. Wszystkie prace, wykonane przez dzieci, są zawsze wywieszane na tablicy i zdobią one wnętrze świetlicy. Wszyscy przychodzący mogą oglądać wytwory małych artystów.

22 kwietnia odbyła się wiosenna zabawa taneczna. Podczas tej imprezy dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce i zajadały przyniesionymi przez wszystkich słodkościami. Dyskoteki, obywające się na świetlicy wiejskiej, są doskonałą okazją do integracji dzieci w różnym wieku.

Danuta Leske