| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Narodowa Loteria Paragonowa Drukuj Email
wtorek, 10 maja 2016 10:10

AP email

Zarejestruj paragon fiskalny i wygraj samochód, komputer lub tablet!

W dniu 1 października 2015r. ruszyła zorganizowana przez Ministerstwo Finansów Narodowa Loteria Paragonowa. Celem tej akcji jest nagradzanie konsumentów przywiązujących wagę do odbierania paragonów fiskalnych, a tym samym zachęcanie sprzedających do ich wydawania.

Za nami już ponad 7 miesięcy Loterii. Do zwycięzców trafiło już wiele nagród, w tym samochody osobowe, komputery Lenovo Thinkpad oraz iPady Air2.

Daty najbliższych losowań to 16 i 27 maja 2016r. oraz 20 i 24 czerwca 2016r. Do wygrania kolejne samochody Opel Astra, iPady Air 2 oraz notebooki Lenovo.

Można również wygrać nagrodę specjalna - samochód Opel Insignia - pod warunkiem dokonania zakupu za min. 10 zł w terminie od 1.04.2016 do 30.06.2016 i zgłoszenia w miesiącu zakupu paragonu z branży: Konserwacja i naprawa samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, zaznaczając w formularzu zgłoszeniowym branżę premiowaną.

Rejestracji paragonów dokonujemy za pośrednictwem strony internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl. Tam można również znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat Loterii oraz wyniki losowań.

Im więcej zarejestrowanych paragonów, tym większe szanse na wygraną!