| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Stowarzyszenie ,,Razem Łatwiej” Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2016 07:06

Projekt KARR SA  FIO 2016

Stowarzyszenie ,,Razem Łatwiej” działające przy Środowiskowym Domu Samopomocy ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie otrzymało dotację w ramach projektu realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Dzięki pozyskanym środkom finansowym zostanie zrealizowany projekt pt. ,,… jesteśmy, gramy, zwiedzamy….”, w ramach którego w dniu 7 czerwca br. w ŚDS w Klępczewie odbędzie się Międzypowiatowy Turniej Gier Towarzyskich dla Uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy, a na przełomie czerwca i lipca Uczestnicy zajęć z ŚDS w Klępczewie pojadą na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Międzyzdrojów. Dzięki kolejnemu sukcesowi Stowarzyszenia, Uczestnicy zajęć z Ośrodka wsparcia będą mogli spełnić swoje marzenia i rozwijać swoje umiejętności, które są bardzo różnorodne. Na relacje z planowanych przedsięwzięć zapraszamy na Nasz profil na FB. www.facebook.com/Sdsklepczewo