| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Dziecka w Lekowie Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2016 12:25

03

Dnia 28 maja odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Radę Sołecką, świetlicę oraz OSP w Lekowie. W każdym z nas drzemie odrobina dziecka, dlatego tak bardzo chcemy, by ten długo oczekiwany przez najmłodsze serca, dzień – 1 czerwca, który się zbliża - był dniem naprawdę wyjątkowymi jeszcze lepszym niż minione. Organizatorzy przygotowali liczne gry, konkursy i zabawy. Były sportowe zmagania oraz malowanie twarzy. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda akcja gaszenia pożaru, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, obejrzeć sprzęt ratownictwa medycznego oraz przejechać się wozem strażackim. Zmęczeni mogli zregenerować siły jedząc kiełbaski z grilla i popijając napoje.

Opiekun świetlicy: Ewa Wojtów