| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Mamy i Taty Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2016 12:31

SAM 6820

Dzień Mamy i Taty

W środę 25 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, szczęścia i ciepła rodzinnego. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby, dlatego należy dbać i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. W związku z tym co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Rodziny. Zaproszeni goście najpierw mieli okazję obejrzeć występy artystyczne swoich pociech, po czym dzieci wręczyły rodzicom prezenty, które same wykonały. Mamusie otrzymały piękne, kolorowe, makaronowe korale, a tatusiowie breloczki z filcu w kształcie samochodu. Następnie na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamy i wychowawczynie. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Tekst i zdjęcia: A. Łaput