| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Piknik w Klępczewie Drukuj Email
piątek, 03 czerwca 2016 10:37

DSCF8948

W dniu 31.05.2016r. w ramach dwóch ważnych wydarzeń, które przypadają w maju czyli Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych, a także Międzynarodowego Dnia Rodzin na placu przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Klępczewie została zorganizowana Majówka z Wolontariatem. Organizatorami wydarzenia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdwinie, Gmina Świdwin, Środowiskowy Dom Samopomocy "Razem Łatwiej" w Klępczewie i Powiatowe Centrum Wolontariatu w Świdwinie.

W trakcie spotkania wystąpił Zespół ,,Jagódki” z Zespołu Szkół w Bierzwnicy, Uczestnicy ŚDS „Razem Łatwiej” występem wokalnym zainicjowali wspólną zabawę i zaprezentowali pokaz tańca towarzyskiego. Wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu włączyły się do gier i zabaw, którym nie było końca. W ,,Kąciku dla najmłodszych” Milusińscy ,,zamieniali się” w postacie ulubionych bohaterów z bajek i fantastycznych kreskówek, a w Punkcie konsultacyjnym można było uzyskać ważne informacje dla rodzin, osób niepełnosprawnych z zakresu pomocy społecznej.

Wszystkim Uczestnikom wydarzenia dziękujemy za wspaniałą zabawę!