| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Dziecka w Bierzwnicy Drukuj Email
piątek, 03 czerwca 2016 10:47

4

1 czerwca, od samego rana, w naszej szkole było gwarno i wesoło. Dzień ten obfitował w wiele atrakcji przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. Na dobry początek swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego w przedstawieniu teatralnym „Kopciuszek w wersji współczesnej”. Piękna sceneria, kostiumy, zabawne dialogi i gesty na scenie zachwyciły widzów i wprowadziły ich w radosny nastrój. Szybka zmiana dekoracji i na scenie podziwialiśmy czwartoklasistów w sztuce „Królewna Śnieżka”. Po występach przyszedł czas na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci zmagały się w różnorodnych konkurencjach sportowych. Super atrakcją okazał się wóz strażacki z wysięgnikiem, przed którym ustawiła się długa kolejka oczekujących. W tym dniu odbyła się również loteria fantowa oraz szkolny pokaz talentów. Dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Wszyscy artyści oraz uczestnicy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Świdwin. Cieszymy się bardzo, że w dniu swojego święta dzieci odjeżdżały do domu w dobrych humorach i z uśmiechem na twarzy ☺.

Marta Beata Jalowska