| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Maj w świetlicy wiejskiej w Krosinie Drukuj Email
wtorek, 07 czerwca 2016 11:59

krosino maj 7

W maju, na świetlicy wiejskiej w Krosinie, odbywały się zajęcia , w trakcie których dzieci wykonywały kartki, kwiatki z bibuły i serca z masy solnej dla swoich mam. Wszystkie prace były wykonywane z dużym zaangażowaniem, dzieci starały się samodzielnie tworzyć wszystkie elementy, by sprawić swoim mamom radość z okazji ich święta.

25 maja, na placu „Mój Rynek” odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa dla dzieci i młodzieży z Krosina i okolic. Podczas imprezy uczestnicy brali udział w grach i zawodach sportowych, mogli pobawić się przy muzyce bądź w kąciku plastycznym. Nie obyło się oczywiście bez malowania twarzy, rysowania kredą po betonie, wspólnego aerobicu i kończącego zabawę poczęstunku. Wydarzenie to zapoczątkowało Europejski Tydzień Sportu, w ramach którego, przez cały tydzień, prowadzone były zajęcia sportowe, m.in. tenis stołowy, fitness, wspólne bieganie, gry z piłką, ćwiczenia na siłowni przy boisku.

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, na świetlicy miało miejsce wspólne pieczenie gofrów, aby dzieci na słodko mogły spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień.

Danuta Leske