| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dasz radę Seniorze Drukuj Email
środa, 08 czerwca 2016 08:48

PLAKAT CIES

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych przy współpracy
ze Stowarzyszeniem Uniwersytet Trzeciego Wieku „Zamek”
w Świdwinie”

zaprasza na

warsztaty „Dasz radę Seniorze!”,

które odbędą się 14. oraz 15. czerwca 2016 r. w godz. 10:00-13:00

w Starostwie Powiatowym w Świdwinie, ul. ul. Mieszka I 16,

78 – 300 Świdwin

Warsztat realizowany jest w ramach zadania publicznego „Dasz radę Seniorze!” współfinansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Warsztat jest skierowany do mieszkańców Powiatu Świdwińskiego:

-       w wieku powyżej 60 lat

-       członków organizacji pozarządowych zrzeszających osoby w wieku powyżej 60 lat,

-       członków organizacji pozarządowych prowadzących działalność statutową na rzecz osób powyżej 60 lat

W trakcie warsztatu połączonego z konsultacjami zostanie stworzona „Mała strategia działania na rzecz osób starszych” dla regionu. „Mała strategia..” będzie zawierała wypracowaną wraz z uczestnikami warsztatów analizę obszarów problematycznych
dot. aktywności osób starszych, cele oraz działania, które należy podjąć w przeciągu najbliższego roku w regionie w celu zwiększenia aktywności osób starszych. Każda strategia będzie konsultowana merytorycznie oraz metodycznie ze specjalistą ds. aktywności osób starszych.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia strategii działania na rzecz osób starszych

w Powiecie Świdwińskim.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 785 96 26 31; www.facebook.com/stowarzyszenieCIES