| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Turniej Gier Towarzyskich dla Uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy z Województwa Zachodniopomorskiego Drukuj Email
czwartek, 09 czerwca 2016 11:47

 Relacja z Turnieju Gier Towarzyskich

DSC 0134

W dniu 7 czerwca br. w ŚDS ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie odbył się
Międzypowiatowy I. Turniej Gier Towarzyskich dla Uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy z Województwa Zachodniopomorskiego. Tego dnia w Naszym Domu gościliśmy Uczestników z Ośrodków wsparcia z Koszalina, Wałcza, Świdwina, Łobza, Połczyna Zdroju, Sławoborza, Białogardu i Drawska Pomorskiego. Bawiliśmy się wyśmienicie rozgrywając partyjki w ,,Warcaby”, ,,Chińczyka”, ,,Kółko i Krzyżyk”. Emocje przybierały na sile, gdy bile wpadały do łuz, a serce kołatało w piersi w rytmie ping-ponga, gdy piłeczka odbijała się od stołu, a przeciwnik jej nie odebrał. ,,Szał ciał” i dużo śmiechu było też przy ,,Twisterze”, ale pozytywne szaleństwo ogarniało wszystkich, gdy wieża ,,Jenga” pięła się w górę. Po towarzyskich zmaganiach turniejowych był czas na odpoczynek w zielonej strefie ,,Chillout” na ,,słonecznych” leżakach, a po posiłku chwila na tańce.
Tych wszystkich pozytywnych wrażeń mogliśmy doświadczyć dzięki dotacji otrzymanej przez Stowarzyszenie ,,Razem Łatwiej” na realizację przedsięwzięcia
pn. ,,… jesteśmy, gramy, zwiedzamy…”, w ramach projektu „MIKRODOTACJE - Małe Inicjatywy Lokalne”, realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, stanowiącego część realizacji Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację ze spotkania i zapraszamy na Nasz profil na FB
www.facebook.com/Sdsklepczewo