| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Piąty Marsz Świdwińskich Amazonek Drukuj Email
piątek, 10 czerwca 2016 12:16

04

Amazonki

W sobotę 28.05.16 odbył się V Marsz Nordic Wiking zorganizowany przez Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka” w ramach zadania publicznego z Urzędem Miasta Świdwin pt..Razem pokonamy niepełnosprawność”

Marsze organizowane przez Amazonki stały się już tradycją i odbywają się co roku w ostatnią sobotę maja. W marszu wzięły udział amazonki z innych miast; Białogardu, Kołobrzegu, Koszalina , Szczecina oraz  oraz inne osoby chętne z terenu Naszego miasta. Pod kierunkiem P.Małgorzaty Miękczyńskiej, instruktorki nordic walking grupa po krótkim instruktarzu i rozgrzewce wyruszyła w trasę. Mieliśmy zaszczyt również gościć Pana Tomasza Sobieraj radnego Starostwa Powiatowego, który życzył wszystkim uczestnikom udanego Marszu. Przepiękna pogoda i dobre humory towarzyszyły uczestnikom marszu. Trasa wynosiła 7 km i kończyła się na Bukowcu. Tam wszyscy zjedli gorący posiłek w restauracji Ośrodka Wypoczynkowo – Rekreacyjnego. Pomimo zmęczenia nikomu nie zabrakło zapału do dalszej integracji. Świdwińskie Amazonki dziękują wszystkim przyjezdnym koleżankom i zaproszonym gościom za aktywny udział. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Pana Wójta Gminy Świdwin, oraz Pani Renaty Kostrzewskiej właścicielki Ośrodka Wypoczynkowo –Rekreacyjnego za wsparcie w organizacji Marszu. Dziękujemy również za udział w Marszu pani Beacie Ociepa radnej miasta.

Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka”

78-300 Świdwin ul.Kołobrzeska 43

amazonkaswidwin@poczta.onet.pl

kontakt:739 056 446