| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Piknik rodzinny Drukuj Email
wtorek, 14 czerwca 2016 07:51

piknik w krosinie 6

10 czerwca 2016r. Rada Sołecka i świetlica wiejska zorganizowali „Piknik rodzinny” na boisku w Krosinie z okazji Dnia Dziecka i Matki. Dzieci chętnie brały udział w grach i konkursach sportowych, m.in. rzucały piłeczkami do celu, żonglowały piłką, rzucały kółkami na drążek, biegły z woreczkami na głowie, rzucały lotkami do tarczy, skakały na skakance. Przez cały czas trwania imprezy można było poczęstować się kiełbaską z grilla i słodyczami. Wszyscy zebrani bawili się świetnie, panowała wesoła atmosfera. Imprezy, takie jak ta, są doskonałą okazją do integracji środowiska lokalnego i zapewniają miłe wspomnienia.

Danuta Leske