| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO Drukuj Email
wtorek, 21 czerwca 2016 09:04

03

ŚRODA 15.06.2016r. Każdy powinien zrobić coś, żeby być z siebie dumnym. To ważne, ponieważ dodaje pewności siebie. Jeżeli jeszcze do tego sprawia przyjemność, a uprawianie sportu sprawia przyjemność, to mamy wszystko co jest niezbędne do prawidłowego rozwoju społecznego oraz psychofizycznego młodego człowieka. Dzisiaj, w obecności w-ce Przewodniczącego Rady Powiatu Świdwińskiego Pana Macieja Patyka oraz w-ce Wójta Gminy Świdwin Pani Joanny Anglisz Myszki, nasze dziewczęta wygrały turniej pokazując tym samym, że zmierzamy w dobrym kierunku, a osiągnięcie celu, który sobie założyliśmy jest realne.
UKS AVATAR LEKOWO - GIMNAZJUM REDŁO       17 – 9
UKS AVATAR LEKOWO - GIMNAZJUM BRZEŻNO 10 – 7
W przerwach dwa spotkania rozegrały dziewczęta Uks Avatar - SP Brzeżno 2003 i młodsze. Dziewczęta, jesteśmy z Was dumni i dziękujemy:
1. Adrianna Szczygieł

2. Zuzanna Stelmach

3. Ilona Lis

4. Ilona Wojnarowicz

5. Małgorzata Gasparowicz

6. Kinga Szewczyk

7. Sandra Chowaniec

8. Klaudia Pudełek

9. Gabrysia Folega

10. Sara Franas.

Trener Krzysztof Gancarz.

(z zaproszenia nie skorzystało Gimnazjum ze Świdwina, Sławoborza oraz Rąbina).