| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Dzień Dziecka” w Lekowie Drukuj Email
piątek, 03 czerwca 2011 01:00

dzien-dziecka-lekowo2011-3Dnia 01.06.2011r. na terenie Straży Pożarnej odbył się festyn dla dzieci z okazji „Dnia Dziecka".

Na uroczystość przybyło ponad 100 dzieci. Każde otrzymało kiełbaskę, którą musiało upiec na ognisku. Odbyły się również gry i konkursy, za które otrzymywały słodycze i zabawki. Nie obyło się również bez loterii fantowej, która jak zwykle cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Strażacy zaprezentowali sprzęt gaśniczy oraz wiele innych atrakcji. Dzieci oblegały wozy strażackie do wieczora.

Podczas festynu Świetlica w Lekowie również uczestniczyła w XI kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł". Były rozdawane przez młodzież ulotki zachęcające do konkursów przygotowywanych przez tę kampanię również ulotki na temat szkodliwości alkoholu oraz dotyczące problemu dopalaczy i ich negatywnego wpływu na młody organizm. Organizatorem festynu była Świetlica Wiejska w Lekowie, która dziękuje za pomoc Strażakom OSP, pani Sołtys, Radzie Sołeckiej, Radnemu J. Pisarczyk za wsparcie finansowe, rodzicom oraz młodzieży, która zapewniła zaplecze muzyczne.

 

dzien-dziecka-lekowo2011-1  dzien-dziecka-lekowo2011-2